جابجایی زمستانی پرسپولیس

به گزارش طرفداران رونالدو، مدیران باشگاه پرسپولیس برای انتقال بازیکنان خود به تیم های خواستار آن ها شروط جدیدی گذاشتند.

جابجایی زمستانی پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از اینکه معین شد قرمز ها قرار است در جابجایی زمستانی چند بازیکن را به خدمت بگیرند، اخباری هم مبنی بر جدایی چند بازیکن این تیم شنیده شد. سعید حسین پور و آریا برزگر بازیکنان جوان قرمز ها که فرصت زیادی برای حضور در ترکیب تیم پیدا ننموده بودند، برای اینکه بتوانند در تیمی بازی نمایند این درخواست را به کادرفنی و باشگاه ارائه دادند.

باشگاه پرسپولیس هم به این نفرات بیان کرد که تنها می توانند به صورت قرضی در تیم دیگری به میدان بروند و حالا ظاهرا شرایطی که مدیران باشگاه پرسپولیس برای این انتقال درنظر گرفته اند، حضور آن ها را در تیم های دیگر با مشکل روبرو نموده است.

اولین شرط مدیران پرسپولیس برای این 2 بازیکن جوان این است که قراردادشان را به مدت یک فصل دیگر با پرسپولیس تمدید نمایند تا این جدایی مقطعی به نوعی جبران گردد.

شرط دوم پرسپولیسی ها برای تیم های خواستار است که ظاهرا به این تیم ها اعلام شده که تنها درصورتی رضایتنامه بازیکنان جوان را صادر می نمایند که در قراردادشان شرط بازی هم وجود داشته باشد تا با این اتفاق بازیکنان بتوانند میدان دیده شوند و با تجربه بیشتری به جمع قرمز ها بازگردند. این 2 شرط باعث شده که انتقال این بازیکنان تا حد زیادی با مشکل روبرو گردد.

باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه های خواستار این دو بازیکن که کم هم نیستند با شروط مدیران باشگاه پرسپولیس موافقت می نمایند یا خیر.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 822

به "جابجایی زمستانی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابجایی زمستانی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید