ماجرای زوج پزشکی که شب عروسی را در بیمارستان گذراندند

به گزارش طرفداران رونالدو، یک زوج پزشک در شب عروسی خود ترجیح دادند تا در کنار همکارانشان به درمان بیماران مبتلا به کرونا بپردازند.

ماجرای زوج پزشکی که شب عروسی را در بیمارستان گذراندند

به گزارش خبرنگار در روزهایی که هرکس از پیر و جوان گرفته تا فقیر و غنی با هر جایگاه اجتماعی درگیر کرونا شده است و هیچ کجای جهان از این ویروس در امان نمانده ، بارها و بارها قرنطینه خانگی افراد بهترین راهکار تلقی شده است هرچند افراد جامعه خود هم ترجیح می دهند تا کمتر در معرض این ویروس قرار گیرند.

اما با وجود این شرایط باز هم هستند افرادی که ناگزیر به حضور در جامعه و خدمات رسانی هستند، همان افرادی که علی رغم محدویت ها و نگرانی از سلامتی خود باز هم علاقه به خدمت رسانی و مسئولیت پذیری را ارجح می دانند تا در خط مقدم مبارزه قرار گیرند.

همان افرادی که در تاریخ این مرز و بوم هم به وفور نشانه هایی از آنها را بارها در طول حماسه آفرینی ها دیدیم، همان هایی که شاید سن و سال زیادی نداشته باشند اما روحشان آنقدر برگ است که در شرایط سخت خدمت به خلق را مقدم می دانند و در این روزهای شیوع کرونا مصادیق این چنین افرادی در حرفه های گوناگون کم نبودند و نیستند.

در این میان ماجرا امشب مربوط به یک دانشجوی پزشکی است که به جای آنکه مراسم عروسی خود را جشن بگیرند، در لباس خدمت به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ماندند.

این زوج پزشک این روز ها در کنار دیگر پزشکان و پرستاران در حال خدمات رسانی و ریشه کنی ویروس کرونا همچنان مشغول هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 209

به "ماجرای زوج پزشکی که شب عروسی را در بیمارستان گذراندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای زوج پزشکی که شب عروسی را در بیمارستان گذراندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید