لیگ عدالت؛ قدرت های فلش و آکوامن چالشی مشترک برای آن هاست

به گزارش طرفداران رونالدو، لیگ عدالت زک اسنایدر نشان می دهد که چرا قدرت های ماورایی فلش و آکوامن، آن ها را ملزم به پوشیدن لباس ابرقهرمانی می نماید.

لیگ عدالت؛ قدرت های فلش و آکوامن چالشی مشترک برای آن هاست

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

در لیگ عدالت زک اسنایدر به جز بتمن و واندروومن همه آن ها برای اولین بار دور هم جمع می شوند و رسما یک تیم را تشکیل می دهند. سایبورگ در کوشش است تا با بدن رباتیک خود سازگار گردد، فلش همچنان قدرت کامل اسپید فورس را نادیده می گیرد و آرتور کری جونیور همچنان ادعای تاج و تخت آتلانتیس و پوشیدن لباس مخصوص آکوامن را دارد.

لیگ عدالت بر خلاف ابر قهرمان های کم تجربه ای که دارد، تیمی بسیار قدرتمند است. به عنوان مثال، سایبورگ فقط با یک فکر قادر به نابودی کل دنیا است و فلش می تواند سفرهای کوچکی به زمان گذشته داشته باشد.

آکوامن و فلش از نظر قدرت با سوپرمن قابل مقایسه نیستند، اما آن ها در حال حاضر آن قدر قدرت مند هستند که نمی توانند با لباس های معمولی خود سازگار باشند.

آکوامن هر زمان که خود را برای ورود به دریا آماده می نماید، پیراهنش در می آورد؛ که این کار نه تنها یک ترفند سینمایی برای نشان دادن خالکوبی های او است، بلکه نشان می دهد که او به دلیل سرعت و قدرت زیاد در شنا کردن، با لباس نمی تواند این کار را انجام دهد. به همین دلیل آتلانتیسی ها به زره خودشان که با محیط زیر آب سازگار است، عادت نموده اند.

همین طور کفش های بری آلن به محض استفاده از قدرت اسپید فورس منفجر می شوند. کاری که لباس فلش انجام می دهد این است که به بری امکان می دهد بدون این که لباسش بسوزد، چندین برابر سرعت صدا بدود. بنابراین، آکوامن و فلش لباس های مخصوص خود در دنیای توسعه یافته دی سی را هنگام احتیاج می پوشند. همان طور که در آکوامن به کارگردانی جیمز وان می بینیم، ارزش زره طلایی آتلان یک موضوع مهم تاریخی در فرهنگ آتلانتیس است.

لیگ عدالت نسخه زک اسنایدر و بقیه فیلم های دنیای سینمایی دی سی در شرح اینکه چرا ابرقهرمان ها لباس نمادین و مخصوص خود را می پوشند بسیار عالی کار می نمایند. در حالی که آکوامن و فلش برای محافظت بیشتر به لباس های خود احتیاج دارند، بر عکس آن ها، بتمن به لباس خفاشی خود احتیاج دارد تا با متحدان ابرقدرت خود همراه گردد. لباس های سوپرمن و واندروومن مانند آکوامن نمادی از فرهنگ آن هاست، زیرا هر دو لباسی خاص با طراحی منحصر به فرد است که آمازونی ها و کریپتونی ها برای شرایط بسیار خاص از آن ها استفاده می کردند.

بدن فلزی سایبورگ ناشی از مادرباکس ها است و باعث می گردد رگ های رباتیک او بیش از اینکه یک پوشش واقعی باشد، یک نفرین به نظر برسند. لیگ عدالت اسنایدر به قهرمانان حاضر در نایتمر لباس های واقع گرایانه ای می دهد؛ لباس فلش فن آوری بالاتری دارد و جوکر ظاهری آخرالزمانی دارد.

آکوامن و فلش ثابت می نمایند که ابرقهرمانی جنبه های منفی خاص خود را هم دارد. آن ها این شانس را دارند که به یاری لباس هایشان به عنوان خدایان امروزی شناخته شوند. احتمالا آن ها در لیگ عدالت 2 و لیگ عدالت 3 با حمایت اقتصادی بروس وین و طی آماده شدن برای آخرین مقابله با دارک ساید، ارتقا یابند. لیگ عدالت زک اسنایدر ممکن است انتها اسنایدرورس (دنیا اسنایدر) در دی سی باشد، اما فیلم های آینده نشان خواهند داد که سایر قهرمانان DC مانند هاوک من و سوپرگرل هم دلایل منطقی برای پوشیدن لباس ابرقهرمانانه خود دارند.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 918

به "لیگ عدالت؛ قدرت های فلش و آکوامن چالشی مشترک برای آن هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ عدالت؛ قدرت های فلش و آکوامن چالشی مشترک برای آن هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید