فرمانده ناوهواپیمابر روزولت برکنار شد

به گزارش طرفداران رونالدو، فرمانده ناو هواپیمابر روز ولت که اخیرا طی نامه ای به پنتاگون خواستار اتخاذ اقدامات جدی و فوری برای مهار شیوع ویروس کرونا در این ناو شده است، از سمتش برکنار شد.

فرمانده ناوهواپیمابر روزولت برکنار شد

به گزارش گروه بین الملل طرفداران رونالدو به نقل از الجزیره، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) بیان نمود که فرمانده ناو هواپیمابر روز ولت به دلیل افشای نامه درخواست وی از پنتاگون برای اتخاذ تدابیر فوری جهت مهار شیوع کرونا در این ناو، از سمتش برکنار شد.

ناخدا برت کروزیر فرمانده ناوهواپیمابر روزولت اخیرا در نامه ای به پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا پیشنهاد داده که کل ملوانان و خدمه این ناو قرنطینه شوند و تاکید کرده: ما در حال جنگ نیستیم و نیازی نیست که ملوانان من بمیرند.

ناخدا کروزیر در نامه خود به پنتاگون نوشته همه گیری در این کشتی جنگی قابل کنترل نیست و هم اکنون با شتاب و تصاعدی در حال گسترش است.

به دنبال رسانه ای شدن این نامه و افشای آن در رسانه ها، وزارت دفاع آمریکا تصمیم به برکناری برت کروزیر ناخدای این ناو آمریکایی گرفته است.

ناو هواپیمابر روزولت با چهار هزار خدمه هم اکنون در سواحل گوآم در دریای فیلیپین و واقع در آبهای جنوب ژاپن و کره جنوبی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 223

به "فرمانده ناوهواپیمابر روزولت برکنار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده ناوهواپیمابر روزولت برکنار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید