عبداللهی: فلسفه آلومینیوم فوتبال تهاجمی است، بازی با تراکتور محک خوبی برای بازیکنان ما خواهد بود

به گزارش طرفداران رونالدو، گروه استان ها - مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: فلسفه تیم ما یک فلسفه فوتبال هجومی بوده و ما جلوی هر تیمی به دنبال بازی تهاجمی هستیم.

عبداللهی: فلسفه آلومینیوم فوتبال تهاجمی است، بازی با تراکتور محک خوبی برای بازیکنان ما خواهد بود

به گزارش خبرنگاران از تبریز، حمیدرضا عبداللهی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل تراکتور گفت: بنده و سرمربی تیم خاطرات بسیار خوبی از تبریز داریم. از طرفداران تبریزی هم به خاطر استقبالی که از آقای خطیبی و تیم مان داشتند، تشکر می کنم.

وی در خصوص برنامه تیم آلومینیوم اراک برای ملاقات با تراکتور گفت: با توجه به نفرات و جسارتی که کادر فنی و آقای خطیبی سعی نموده در تیم ایجاد کند، فلسفه تیم ما یک فلسفه فوتبال هجومی است. ما جلوی هر تیمی به دنبال بازی تهاجمی هستیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ادامه داد: ملاقات با استقلال هم دنبال بازی تهاجمی بودیم اما شرایط فوتبالی به گونه ای پیش رفت که می توانستیم در همان دقیقه یک و دو گل را بزنیم و بعد شرایط به گونه دیگری پیش رفت. در بازی با شهر خودرو، ذوب آهن اصفهان علی رغم اینکه جلو بودیم، چون به دنبال ارائه بازی بهتر و تماشاگرپسند بودیم، گل هم خوردیم ولی این فلسفه آقای خطیبی است و فوتبال ما هم فوتبال هجومی است.

عبدالهی در خصوص ملاقات تیمش مقابل تراکتور گفت: علی رغم فاصله کمی که بین بازی فردا و بازی قبلی است، سعی کردیم راه کارهای حمله و دفاع تراکتور را مورد آنالیز قرار دهیم. فکر می کنم این بازی محک خوبی برای این است که بازیکنان ما نشان دهند شخصیت فوتبالی و اراده بسیار قوی دارند.

وی اضافه کرد: نتیجه بازی فردا می تواند روی فرایند ما در ادامه فصل تأثیر بگذارد. ما کماکان به دنبال بازی خوب و تهاجمی هستیم که تماشاگران آلومینیوم و خصوصاً طرفداران تراکتور و هر کسی که این بازی را می بیند، لذت ببرد.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خاتمه در خصوص شرایط مصدومان و محرومان تیمش گفت: تنها مصدوم ما آقای ربیع خواه است که کار درمانی اش را آغاز نموده است. بقیه بازیکنان در اختیار تیم هستند و بنا بر صلاحدید کادر فنی بازی می نمایند.

116، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 841

به "عبداللهی: فلسفه آلومینیوم فوتبال تهاجمی است، بازی با تراکتور محک خوبی برای بازیکنان ما خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبداللهی: فلسفه آلومینیوم فوتبال تهاجمی است، بازی با تراکتور محک خوبی برای بازیکنان ما خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید