ضرورت هماهنگی بین دستگاه های مرتبط برای بازسازی بافت تاریخی بوشهر

به گزارش طرفداران رونالدو، معاون میراث فرهنگی بوشهر گفت: هماهنگی هر چه بیشتر بین دستگاه های مرتبط برای بازسازی بافت تاریخی بوشهر تسهیل کننده کار است.

ضرورت هماهنگی بین دستگاه های مرتبط برای بازسازی بافت تاریخی بوشهر

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر، نصرالله ابراهیمی در نشست هماهنگی دستگاه های زیرساختی در محدوده بافت تاریخی استان امروز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه به اهمیت سامان دهی بافت تاریخی اشاره نمود و گفت: گذر ارزشمند رشیدی رفیعی بااعتبار 200میلیارد ریال از ابتدای محدوده گذر کوتی تا محله شنبدی به طول 300 متر شروع شده، با توجه به اینکه در محدوده این گذر ساماندهی فاضلاب، آب، برق، گاز و سیستم مخابراتی آن مدنظر است، برای هماهنگی بیشتر این نشست برگزار شده است.

او اضافه کرد: ما برای پیشبرد عملیات سامان دهی گذر و بازسازی جداره ها و کف ها باید در مورد همه تأسیسات زیرین محدوده بهترین تصمیم را بگیریم و می طلبد که با نظارت مستقیم کارشناسان متخصص هر حوزه و حضور در پروژه بر اساس طرح ارائه شده، فرایند پیشرفت کار تسریع گردد.

معاون میراث فرهنگی بوشهر توضیح داد: اعمال نظرات هر یک از کارشناسان دستگاه های مرتبط در این امر مهم بوده و ارزیابی می گردد و تا تکمیل پروژه در کنار هم خواهیم بود.

او گفت: بهبود فضای محیطی و به سازی مبلمان شهری یکی از اولویت های سامان دهی پروژه است و این مهم با حضور شما قابل اجراست.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 280

به "ضرورت هماهنگی بین دستگاه های مرتبط برای بازسازی بافت تاریخی بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت هماهنگی بین دستگاه های مرتبط برای بازسازی بافت تاریخی بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید