صحبت های مردی که با سرطان خون می جنگد، میهایلوویچ: از هر لحظه لذت می برم و قدردانم

به گزارش طرفداران رونالدو، سرمربی تیم ملی فوتبال بولونیا می گوید اگر مبارزه اش با سرطان باعث گردد خیلی ها در مقاطع سخت زندگی شان شجاعت مقابله با مسائل را به دست بیاورند برایش از قهرمانی در لیگ ایتالیا ارزشمندتر است.

صحبت های مردی که با سرطان خون می جنگد، میهایلوویچ: از هر لحظه لذت می برم و قدردانم

به گزارش، سینیشا میهایلوویچ مدتی است که با سرطان خون دست و پنجه نرم می نماید، ولی هنوز دوست دارد راهنمایی تیم بولونیا را بر عهده داشته باشد و کارش را در این تیم ادامه دهد.

میهایلوویچ صرب مدتی است که در فوتبال ایتالیا فعالیت می نماید. او در تیم هایی، چون سامپدوریا، لاتزیو و اینتر بازی مرد و راهنمایی تیم هایی نظیر کاتانیا، فیورنتینا، سامپدوریا، میلان، تورینو و بولونیا را عهده دار بوده است.

او در شش ماه اخیر با بیماری سرطان خون مقابله نموده و از بیمارستان جلسات تمرینی تیمش را تماشا می نماید و به وسیله اسکایپ با بازیکنان صحبت می نماید.

او درباره بازخورد های مردم درباره شرایط خود گفت: بازخورد خیلی خوبی نه تنها از سلبیریتی ها و شخصیت ها بلکه تمام مردم و طرفداران فوتبال در چند ماه اخیر گرفتم. اگر حرف ها یا رفتار من باعث گردد خیلی ها در مقاطع سخت زندگی شان این شجاعت مقابله با مسائل را به دست بیاورند از قهرمانی در لیگ ایتالیا برای من ارزشمندتر است.

او درباره شرایط خود گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی دارم. در کنار مادر، همسر و فرزندانم هستم و بهتر از این نمی شد که کریسمس را سپری کنم. روز به روز احساس قوی تری دارم. الان نگاه من به زندگی عوض شد و از هر لحظه می توانم لذت ببرم و قدردان باشم. یاد گرفتم گوش بدهم و بیشتر به اطرافیانم نگاه کنم و ببینم در کنار من چه خبر است. هر لحظه زندگی گرانبها و ارزشمند است. سه ماه مداوم در بیمارستان بودم و وقتی خارج از بیمارستان توانستم هوا را تنفس کنم از همین نعمت قدردان بودم که قبلا بی توجه بودم. الان بیشتر گریه می کنم، مثل بچه. قبلا اینطور نبودم. احساسم هر طور است بروز می دهم. قبلا اگر یکی با من درگیر می شد سریع وارد عمل می شدم و بدتر رفتار می کردم، ولی الان مانع کوچکترین درگیری بین بازیکنان می شوم.

منبع:ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 34

به "صحبت های مردی که با سرطان خون می جنگد، میهایلوویچ: از هر لحظه لذت می برم و قدردانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های مردی که با سرطان خون می جنگد، میهایلوویچ: از هر لحظه لذت می برم و قدردانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید