شکایت مردم از کارشکنی فرماندار ایالت تگزاس در محدود کردن صندوق های اخذ رای

به گزارش طرفداران رونالدو، مردم ایالت تگزاس از کارشکنی فرماندار جمهوریخواه این ایالت در محدود کردن تعداد صندوق های اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شکایت کردند.

شکایت مردم از کارشکنی فرماندار ایالت تگزاس در محدود کردن صندوق های اخذ رای

شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد رای دهندگان ایالت تگزاس آمریکا از فرماندار این ایالت به علت محدود کردن تعداد صندوق های اخذ رای شکایت کردند.

این شکایت به منظور برگرداندن تصمیم گریگ اَبوت، فرماندار جمهوریخواه این ایالت اجرا شده که تعداد صندوق های اخذ رای را به یک صندوق در هر شهرستان محدود نموده است. دموکرات ها می گویند اقدام فرماندار گریگ ابوت سرکوب رای دهندگان است.

خبرنگار سی ان ان در گزارشی گفت در شهرستان هریس در تگزاس دو میلیون و چهارصد رای دهنده برای رای دادن ثبت نام نموده اند. اگر شما از جمله رای دهندگانی هستید که به علت همه گیری کرونا درباره رای دادن حضوری تردید دارید یا نگرانید که اداره پست برگه رای شما را به موقع به مسئولان انتخابات نرساند، مسئولان این ایالت از قبل 12 صندوق اخذ رای را برای این شهرستان در نظر گرفته بودند، اما فرماندار تگزاس دستور داده است شهرستان های این ایالت همه این صندوق های رای را ببندند و فقط یکی را در چند هفته مانده به انتخابات باز نگه دارند. در نتیجه مردم برای رسیدن به محل اخذ رای باید راستای بسیار طولانی را بپیمایند.

یک شهروند آمریکایی در این باره گفت، چرا ما باید افراد را مجبور کنیم حضوری رای بدهند، این کار کسانی را که بیماری های زمینه ای دارند و نمی توانند حضوری رای بدهند به خطر می اندازد.

منتقدان فرماندار تگزاس می گویند این اقدام به صراحت سرکوب رای دهندگان و مهار مشارکت آنهاست و رای دادن را در شهر هایی که جمعیت آن ها عمدتا دموکرات هستند نظیر هیوستون و آستین، در میانه همه گیری کرونا، با مشکل روبرو می نماید.

فرماندار تگزاس می گوید تصمیم او به صحت و سلامت رای گیری یاری می نماید و از اقدامات غیرقانونی در حین رای گیری جلوگیری می نماید.

یک شهروند شهرستان هریس اقدام فرماندار را غیرقانونی می خواند و اضافه نمود، این تصمیم یعنی افراد سالخورده و افرادی که معلولیت هایی دارند باید ساعت ها راستا طولانی تا رسیدن به صندوق اخذ رای را بپیمایند. این اقدامی غیرعادلانه و خطرناک است.

در روز های اخیر دو شکوائیه علیه تصمیم فرماندار تگزاس تنظیم شده است. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 564

به "شکایت مردم از کارشکنی فرماندار ایالت تگزاس در محدود کردن صندوق های اخذ رای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت مردم از کارشکنی فرماندار ایالت تگزاس در محدود کردن صندوق های اخذ رای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید