ریزش تونل مترو تهران یک کشته داشت

به گزارش طرفداران رونالدو، مدیر عامل شرکت مترو تهران جزئیات حادثه ریزش سقف تونل در حال ساخت مترو را تشریح کرد.

ریزش تونل مترو تهران یک کشته داشت

به گزارش ایلنا، علی امام مدیر عامل شرکت مترو تهران درباره جزئیات حادثه ریزش سقف تونل در حال ساخت مترو گفت: در اثر حفاری گالری تاسیسات ایستگاه 17 شهریور در تقاطع خط 6 و7 قسمتی از سقف گالری ریزش می نماید. در این حادثه 4 کارگر مشغول به کار بودند که خوشبختانه سه نفر بلافاصله خود را نجات می دهند و متاسفانه یکی از کارگران در زیر آوار مدفون می گردد.

او در واکنش به اینکه با قوت دریافت فعالیت های عمرانی مترو در هفته های اخیر شاهد وقوع حوادثی بوده ایم، گفت: دو حادثه با دو منشا مختلف رخ داد. در حادثه اول پیمانکار مقصر نبود، بلکه یک شرکت که 35 روز قبل تاییدیه را دریافت نموده بود نسبت به بهره برداری از آسانسور اقدام نموده بود.

مدیرعامل مترو تهران ادامه داد: در حادثه امروز نیز کار کردن زیر زمین یکی از مشاغل سخت است و بعضی حوادث بعضا اجتناب ناپذیر هستند، اما باید سعی کرد تا جایی که ممکن است این اتفاق رخ ندهد.

امام اضافه نمود: در محدوده خیابان شهریور که این حادثه اتفاق افتاده است، در گذشته نشست های متعددی اتفاق افتاده و خاک آن شرایط سستی دارد. در این محل براساس گزارش های اولیه ای که گرفتم با احتیاط اقدامات در حال انجام بود و تمهیدات HSE نیز در نظر گرفته شده بود، اما این حادثه تلخ رخ داد.

مدیرعامل مترو تهران تاکید نمود: باید بیش از پیش دقت کنیم تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 626

به "ریزش تونل مترو تهران یک کشته داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریزش تونل مترو تهران یک کشته داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید