درخواست نوری مالکی از جوانان عراقی برای مشارکت گسترده در انتخابات

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نون، رئیس ائتلاف دولت قانون عراق امروز سه شنبه در پیامی خواهان مشارکت فعال و گسترده جوانان عراقی در انتخابات زودهنگام پارلمانی که قرار است، ششم ژوئن سال آینده میلادی برگزار گردد، شد.

درخواست نوری مالکی از جوانان عراقی برای مشارکت گسترده در انتخابات

نوری مالکی در پیغامی خطاب به جوانانی که برای اولین بار در انتخابات آینده شرکت می نمایند، از کسانی که هنوز کارت هوشمند بیومتریک جدید دریافت نکرده اند، خواسته است برای صدور مجدد آن به مراکز صدور این کارت ها مراجعه نمایند.

مالکی در این پیغام آورده است: ای جوانانی که برای اولین بار در انتخابات شرکت خواهید کرد، برایتان آینده درخشانی را به وسیله مشارکت گسترده در این انتخابات و شور و هیجان ملی به خاطر عراق و همه عراقی ها آرزو می کنم.

وی از کسانی که برای شرکت در انتخابات آینده هنوز کارت هوشمند بیومتریک دریافت نکرده اند خواست که هرچه سریعتر نسبت به صدور مجدد کارت بیومترک هوشمند اقدام نمایند تا قادر به رای دادن در انتخابات باشند چون بدون این کارت نمی توان در انتخابات شرکت کرد.

مالکی تاکید نمود: مشارکت در انتخابات آینده به معنای مشارکت در انتخاب پارلمانی مسئول و مقتدر و دولتی ملی، باکفایت و قوی است که قادر به ارائه خدمات، حفظ حاکمیت کشور و پیشبرد خواسته ها بوده، حافظ امور کشور و بندگان باشد و عراق را در ردیف سایر کشورهای دنیا قرار دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 723

به "درخواست نوری مالکی از جوانان عراقی برای مشارکت گسترده در انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست نوری مالکی از جوانان عراقی برای مشارکت گسترده در انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید