خبرنگاران سوئیس نخستین معامله با ایران را از طریق کانال بشر محبت آمیز انجام داد

به گزارش طرفداران رونالدو، تهران - خبرنگاران- دولت سوئیس امروز دوشنبه اعلام کرد یک شرکت داروسازی سوئیسی نخستین معامله تحت کانال تجاری بشردوستانه جدید را با ایران تکمیل کرد.

خبرنگاران سوئیس نخستین معامله با ایران را از طریق کانال بشر محبت آمیز انجام داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دبیرخانه امور مالی دولت سوئیس در ایمیلی شرح داد: تمایل داریم تاکید کنیم که عملیاتی کردن تدابیر تجارت بشردوستانه سوئیس (SHTA) در حال پیشرفت است و اینکه چند شرکت پیشتر تایید شده اند و شرکت های بیشتری نیز مشارکت خواهند داشت.

دبیر خانه امور مالی دولت سوئیس اعلام کرده است: معاملات بیشتر باید بزودی انجام شود.

دبیرخانه مالی دولت سوئیس نام این شرکت داروسازی و ارزش این محموله را اعلام نکرد اما گفته شده است شامل یک داروی سرطان بوده که در درمان آهن زیادی به دنبال انتقال و تزریق مکرر خون به بیماران استفاده می شود.

ماری گابریل اینایشن فلایش مدیر دبیرخانه امور مالی در وزارت خارجه سوئیس چند ماه پیش گفته بود که کانال مالی میان سوئیس و ایران، شروع موفقیت آمیزی داشته و 50 شرکت برای تجارت از طریق آن ابراز علاقه کرده اند و ما فکر می کنیم تعداد چنین شرکت هایی بیشتر خواهد شد.

مدیر دبیرخانه امور مالی در وزارت خارجه سوئیس نیز در موضع گیری چند ماه پیش خود با اشاره به شیوع کرونا در ایران و مقابله با آن، گفت: اگر بتوانیم در آنجا (ایران) حمایتی به عمل آوریم و صادرات انجام شود، می توانیم مشارکت خوبی داشته باشیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 454

به "خبرنگاران سوئیس نخستین معامله با ایران را از طریق کانال بشر محبت آمیز انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سوئیس نخستین معامله با ایران را از طریق کانال بشر محبت آمیز انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید