خبرنگاران خواجوند: لایحه مربوط به پرونده برانکو در موعد مقرر ارسال شد

به گزارش طرفداران رونالدو، تهران- خبرنگاران- مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس، گفت: لایحه مربوط به پرونده برانکو ایوانکوویچ امروز (سه شنبه) و در موعد مقرر برای دادگاه حکمیت ورزش (C.A.S) ارسال شد. پرونده بودیمیر نیز به صورت تک داور آنالیز و اعلام رای می گردد.

خبرنگاران خواجوند: لایحه مربوط به پرونده برانکو در موعد مقرر ارسال شد

مهدی خواجوند در پاسخ به ابراز نگرانی ها در خصوص اقدام حقوقی باشگاه در پرونده برانکو ایوانکوویچ، گفت: این ابراز نگرانی را قبل از این هم شاهد بودیم و در حالی که بعضا از قصور باشگاه صحبت می شد معین شد، این طور نبوده است. باشگاه حتی این توفیق را به دست آورد که هزینه ها از محل منابع اقتصادی باشگاه نزد فیفا پرداخت شد. در خصوص ارسال لایحه هم، این کار امروز و در موعد قانونی انجام شد. شاید دلیل ابراز نگرانی ها به شمارش روزها مربوط باشد، چون مهلت 21 روزه بر اساس روزهای کاری معین می گردد. به هر حال خاطر طرفداران آسوده باشد که امور مربوط به پرونده ها به خوبی پیگیری می گردد و از این بابت جای نگرانی نیست.

وی درباره صحبت های مطرح شده از سوی برانکو که برنامه ای برای مذاکره ندارد و باشگاه باید مسایل را با وکیل وی دنبال کند، ادامه داد: تاکید باشگاه بر امکان مذاکره و مصالحه است ولی این امکان یک سری شرایط لازم دارد. تمایل طرف مقابل هم از شرایط مذاکره و مصالحه است و در این باره صحبت خاصی ندارم.

مدیر امور حقوقی پرسپولیس درباره شایعه مذاکره با بودیمیر نیز خاطر نشان کرد: همانطور که گفتم نگاه مدیریت باشگاه، تاکید و ترجیح امکان مذاکره و مصالحه است ولی من هم تکالیف حقوقی دارم. سعی می کنیم هر دو نگاه را به موازات هم پیش ببریم. در این پرونده، در مرحله انتخاب داور بودیم. در نهایت مقرر شد پرونده به صورت تک داور در C.A.S دنبال گردد. در این ارتباط نامه ای دریافت کردیم که پاسخ متناسب نیز ارسال شد و منتظر اظهار نظر دادگاه ورزش هستیم.

مهدی خواجوند همچنین درباره آخرین سیر تحول پرونده کالدرون و دستیاران وی، اضافه نمود: در این پرونده با توجه به تبادل لوایح و اعلام فیفا، در مرحله صدور حکم در کمیته معین شرایط قرار داریم.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 356

به "خبرنگاران خواجوند: لایحه مربوط به پرونده برانکو در موعد مقرر ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خواجوند: لایحه مربوط به پرونده برانکو در موعد مقرر ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید