حاجی بابایی: طبق یک نانوشته، مجلس دهم و دولت همسو هستند ، دولت باید گزارشی کامل در خصوص واریز یارانه معیشتی به مجلس دهد

به گزارش طرفداران رونالدو، رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: طبق یک نانوشته بین مجلس و دولت نشان از همسویی می دهد وگرنه ما می توانستیم قدرتمندانه در این زمینه ورود نموده و لیست مشمولین طرح معیشتی را از دولت درخواست کنیم.

حاجی بابایی: طبق یک نانوشته، مجلس دهم و دولت همسو هستند ، دولت باید گزارشی کامل در خصوص واریز یارانه معیشتی به مجلس دهد

حمیدرضا حاجی بابایی در تبادل نظر با خبرنگار گروه سیاسی طرفداران رونالدو با اشاره به عدم قانع کردن نمایندگان پیرو اجرای طرح معیشتی گفت: به اعتقاد بنده یک نانوشته بین مجلس - مجلس به معنای عام - با دولت وجود دارد که نشان از یک همسویی می دهد وگرنه مجلس می تواند قدرتمندانه در این زمینه ورود نموده و بالاخره لیست مشمولین طرح معیشتی را از دولت درخواست کند.

وی اضافه نمود: بنابراین این امر نشان می دهد وقتی ما تک تک نمایندگان در این زمینه انتقاد و مواردی را مطرح می کنیم این مسئله با حرفی که مجلس می زند، فرق می نماید.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اذعان دولت مبنی بر اینکه تا به امروز یارانه معیشتی 60 میلیون ایرانی ارائه شده است، گفت: اگر ما یارانه معیشتی را به 60 میلیون نفر میدادیم دیگر از هر چهار نفر که در خیابان می دیدیم باید سه نفر از آنها مشمول دریافت یارانه می شدند اما در حال حاضر این مسئله این طور نشان می دهد و البته بنده قصد ندارم کسی را متهم کنم.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ما احتیاج به یک گزارش کامل در این زمینه داریم که دولت باید در این رابطه اقدام کند. تا تعیین گردد به چند نفر از مردم یارانه معیشتی ارائه می گردد و چند نفر هم در شرف دریافت این یارانه هستند.

وی با بیان اینکه طرح یارانه معیشتی هنوز ابهام آمیز است،گفت: امیدوارم این مبحث در زمان آنالیز بودجه مد نظر نمایندگان قرار گیرد البته پیش از آن امیدواریم بودجه به درستی چکش کاری گردد و نه ماله کشی.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 91

به "حاجی بابایی: طبق یک نانوشته، مجلس دهم و دولت همسو هستند ، دولت باید گزارشی کامل در خصوص واریز یارانه معیشتی به مجلس دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی بابایی: طبق یک نانوشته، مجلس دهم و دولت همسو هستند ، دولت باید گزارشی کامل در خصوص واریز یارانه معیشتی به مجلس دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید