تعجب باشگاه استقلال از رفتار بازیکن برزیلی، دلیل پرداخت نشدن طلب

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران، کاظم قیم معاون بین الملل باشگاه استقلال، در گفت وگو با رسانه رسمی این باشگاه، در مورد اظهارات اخیر پادوانی مبنی بر اینکه باشگاه استقلال به فکر او نیست، گفت: نمی دانم که چرا پادوانی این صحبت را نموده است. یکی از اولویت های باشگاه استقلال پرداخت مطالبات پادوانی بود و این موضوع را آقای سعادتمند از همان ابتدا بر رویش تاکید داشتند حتی قبل از اینکه حکم فیفا در مورد پادوانی صادر گردد.

تعجب باشگاه استقلال از رفتار بازیکن برزیلی، دلیل پرداخت نشدن طلب

با تور برزیل ارزان از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

وی ادامه داد: در هرحال همانطور که در جریان هستید، قرار بود 100 هزار دلار به این بازیکن از محل مطالبات فیفا پرداخت کنیم. در این هنگام حکم فیفا پادوانی هم صادر شد که همان 100 هزار دلار را تایید می کرد. در ادامه وکیل پادوانی به باشگاه گفت که به این حکم اعتراض دارد و به همین دلیل مسئله را در CAS مطرح می نماید.

او اضافه نمود: در این میان و با نظر آقای سعادتمند، ما برای اینکه حسن نیت خود را نشان دهیم، به پادوانی گفتیم که اگر مایل است، 100 هزار دلار را دریافت کند و در کنار آن، او و وکیلش مسئله را در CAS هم دنبال نمایند. بعد از این درخواست، بعد از یک هفته پادوانی شماره حسابش را به ما اعلام نمود و گفت که اگر می خواهید پول را بدهید، ایرادی ندارد ولی ما به حکم فیفا اعتراض می کنیم. در ادامه ما با فیفا مکاتباتی داشتیم و قرار شد پادوانی تاییدیه نهایی را بدهد تا جهت پرداخت پولش اقدام کنیم اما او به ما گفت من نامه مربوط به فیفا را تایید نمی کنم چون می خواهم در CAS موضوع را دنبال کنم. ما به او گفتیم که می دانیم در CAS کار را می خواهی دنبال کنی ولی با توجه به شرایطت و نشان دادن حسن نیتمان، می خواهیم این پول را الان به تو بدهیم. با این حال او نامه مربوطه (تاییدیه شماره حساب به فیفا) را در نهایت تایید نکرد تا پرداخت به او تا به امروز صورت نگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 323

به "تعجب باشگاه استقلال از رفتار بازیکن برزیلی، دلیل پرداخت نشدن طلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعجب باشگاه استقلال از رفتار بازیکن برزیلی، دلیل پرداخت نشدن طلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید