ترامپ نمی داند میلیونها آمریکایی در حال حرکت به سمت گرسنگی هستند

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران، سناتور ایالت ورمونت آمریکا از عدم توجه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به اوضاع مالی و شرایط معیشت شهروندان آمریکایی انتقاد کرد.

ترامپ نمی داند میلیونها آمریکایی در حال حرکت به سمت گرسنگی هستند

برنی سندرز در صفحه توئیتر خود نوشت: شاید ترامپ این را نمی داند که در حالی که وی مشغول بازی گلف با دوستان میلیاردر خود است، میلیون ها بیکار آمریکایی در حال حرکت به سمت گرسنگی و بی خانمان شدن هستند.

وی ادامه داد: اگر حزب جمهوریخواه بتواند 1 تریلیون دلار مالیات از ثروتمندان جمع آوری کند، آنها می توانند از تامین 600 دلار برای بیمه بیکاری حمایت نمایند.

جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات 2020 آمریکا هم پیش از این در یک رشته پیغام توئیتری، دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را به باد انتقاد گرفت و او را به بی تفاوتی در قبال مسائل مردم متهم کرد.

وی خطاب به ترامپ نوشت: میلیون ها آمریکایی در عرض یک شب مزایای بیکاری خود را از دست دادند. هیچ برنامه مؤثری برای تست گیری در سطح ملی و یا حتی طرحی برای کنترل کرونا نداریم. کارکنان حوزه سلامت به حد کافی تجهیزات حفاظت شخصی ندارند. آقای رئیس جمهور دست از گلف بازی های آخر هفته بردار و به وظایفت رسیدگی کن.

بایدن در پیغام دیگری به عواقب مالی بی مسئولیتی ترامپ در زمینه مهار کرونا اشاره نمود و خطاب به او نوشت: همین الان کاری بکن تا آمریکایی ها مجبور نباشند بین سقف بالای سر و غذای روی میزشان یکی را انتخاب نمایند.

انتقادهای بایدن از رقیب جمهوریخواه درحالی است که شمار افراد مبتلا به کرونا در آمریکا به صورت روزافزون در حال افزایش است.

کارشناسان پیشتر هشدار داده بودند چنانچه ترامپ نتواند عواقب مالی شیوع کرونا را مهار کند، ممکن است شانس خود را برای پیروزی در انتخابات 2020 از دست بدهد حال آنکه اغلب نظرسنجی ها نیز از پیشتازی بایدن در ایالت های کلیدی خبر می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 474

به "ترامپ نمی داند میلیونها آمریکایی در حال حرکت به سمت گرسنگی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ نمی داند میلیونها آمریکایی در حال حرکت به سمت گرسنگی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید