اعزام 11 تیم کارگری لرستان به مسابقات قهرمانی کشور

به گزارش طرفداران رونالدو، خبرنگاران/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اعزام 11 تیم کارگری استان به مسابقات قهرمانی کشور، گفت: بابت اعزام تیم ها مبلغی از وزارتخانه دریافت نکردیم.

اعزام 11 تیم کارگری لرستان به مسابقات قهرمانی کشور

علی آشتاب امروز در مجمع عمومی سالیانه عادی هیئت ورزشی کارگری استان که در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید، اظهار کرد: اگر دنبال حفظ سلامت نیروی کار در جامعه کارگری هستیم باید توسعه برنامه های ورزشی را داشته باشیم.

وی با اشاره به این که اگر دنبال یک فراوری کیفی، مرغوب و قابل عرضه در بازار مصرف هستیم باید برنامه های ورزشی داشته باشیم، بیان نمود: اگر دنبال رشد معنویت در بنگاه های مالی، کاهش قیمت تمام شده محصول و خدمت هستیم باید آن را در یک جسم سالم جست وجو کنیم.

آشتاب با اشاره به این که ما امکانات ورزشی خود را در اختیار مردم قرار داده و به نوعی همکار و همیار جامعه ورزشی استان هستیم، توضیح داد: حتی عرصه هایی که توسط حوزه ورزشی انجام می گردد از امکانات ما استفاده می نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که صیانت از این امکانات و تشکیلات به خوبی انجام می گردد، ادامه داد: توسعه امکانات ورزشی جامعه کارگری در دستور کار ما واقع شده است؛ در حال ساخت استخر در شهرستان های دورود و الیگودرز هستیم و در تمام شهرستان ها مجموعه فرهنگی ورزشی داریم.

وی تأکید کرد: هرچه بتوانیم امکانات را گسترش دهیم طبیعتاً به ارتقاء سطح سلامت در جامعه کارگری، کارفرمایی و تعاون گران یاری نموده ایم.

آشتاب با اشاره به اعزام 11 تیم کارگری استان به مسابقات قهرمانی کشور، بیان نمود: بابت اعزام تیم ها مبلغی از وزارتخانه دریافت نکردیم، لرستان مؤسسات مالی بزرگی که بتوانند اسپانسر تیم ها باشند و آن ها را حمایت نمایند ندارد.

وی اضافه نمود: بیش از 98 درصد اعتباراتی که از ناحیه ورزش تأمین می گردد از ناحیه عملکرد تیم ها و مجموعه های فرهنگی ورزشی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: امروز در رشته های مختلف ورزشی قهرمانان خوبی شناسایی شده اند و برای اولین بار در طول تاریخ ورزش استان و کشور در حوزه ورزش بانوان دو قهرمان ملی داشتیم.

وی با بیان این که امروز خروجی زحمات استان به بار نشسته است، بیان نمود: رفت و آمدهای ورزشی بین بنگاه های مالی می تواند باعث مودت و دوستی بیشتر و ادامه موفقیت ها گردد که در این حوزه بیش از 30 مسابقه برگزار گردیده است.

آشتاب با اشاره به این که توجه به ورزش های گروهی مانند پیاده روی های خانوادگی مدنظر ماست، ادامه داد: در زمینه پُر کردن اوقات فراغت فرزندان کارکنان، مجموعه های ورزشی کارگری، یکی از امکانات خوبی بود که آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و ورزش کارگری ما از آن استفاده می نمایند.

این مسئول با بیان این که مجموعه هایی که در دست ساخت داریم و مجموعه های تکمیل شده دچار فرسودگی و استهلاک شده اند، توضیح داد: برای برطرف مسائل به تأمین اعتبار احتیاج داریم، استخر مجتمع فرهنگی ما در شهرستان الیگودرز بالای 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد برای تکمیل اعتبارات به شکل قطره چکانی تزریق می گردد و بسیار کم است و آنقدر ساخت و اتمام پروژه ها طول می کشد که در زمان بهره برداری آن کارآیی لازم را ندارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 9

به "اعزام 11 تیم کارگری لرستان به مسابقات قهرمانی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام 11 تیم کارگری لرستان به مسابقات قهرمانی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید