آغاز جنگ جدید پرسپولیس و استقلال، حمله شکوری به سخنگوی استقلال

به گزارش طرفداران رونالدو، اظهارات حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال با واکنش ابراهیم شکوری یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس همراه شد.

آغاز جنگ جدید پرسپولیس و استقلال، حمله شکوری به سخنگوی استقلال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال که در شورای شهر تهران نیز حضور دارد روز شنبه در صحبت هایی صریح و بی پرده گفت هیچ شکی ندارد که پرسپولیس به صورت ویژه مورد حمایت قرار می گیرد.

او همچنین در تبیین این نظرش به موضوع اجاره ورزشگاه کاظمی به پرسپولیس و امام رضا به استقلال اشاره کرد و توضیح داد: ما هیچ چیز اضافه ای هم نمی خواهیم بالاخره همه می پذیرند که باشگاه استقلال تغییر نام یافته باشگاه تاج است و تاج هم همه امکاناتش در شهر تهران معین است که کجا هستند، همه آن دارایی ها را به استقلال بدهند و ریالی و سر سوزنی هم به استقلال کمک نکنند.

حجت نظری در ادامه صحبت هایش به عضو جدید هیئت مدیره پرسپولیس یعنی مجید صدری و وزیر ارتباطات آذری جهرمی نیز اتهامی را وارد کرد و گفت: به راحتی در یک مرحله 30 میلیارد تومان کمک به پرسپولیس شد از طرف همراه اول و این باشگاه توانست خیلی راحت تر از استقلال پنجره جابجایی را باز کند. وقتی این کمک توسط یک مجموعه ای که بالاخره وزیرش می آید و علیه استقلال کری می خواند صورت می گیرد، همه این ها به این شائبه ها به نظر من قوت می دهد.

حالا ابراهیم شکوری در توییت به این قسمت از صحبت های نظری گریزی زده و نوشته است:

نام بزرگ پرسپولیس، در طول تاریخ تغییر نام هم نیافته است، امکانات پرسپولیس در طول تاریخ چه بوده است؟

ما شهروندان تهرانی در 4 سال گذشته به اندازه کافی از حساب و کتابهای شما در پست سازمانیتان مستفیض شده ایم. ای کاش قیمت حرف مهمل را نیز می شد با اعداد و ارقام معین و معین کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 886

به "آغاز جنگ جدید پرسپولیس و استقلال، حمله شکوری به سخنگوی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز جنگ جدید پرسپولیس و استقلال، حمله شکوری به سخنگوی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید