آخرین شرایط محاکمه قاتلان پسر موبایل فروش

به گزارش طرفداران رونالدو، پرونده سه دزد که پس از قتل دلخراش جوان موبایل فروش در شهرستان اسلامشهر و سرقت 56 گوشی از داخل مغازه وی به دام پلیس افتادند، زیر نظر رئیس دادگاه کیفری یک استان تهران و در شعبه یک مورد رسیدگی قرار می گیرد.

آخرین شرایط محاکمه قاتلان پسر موبایل فروش

به گزارش طرفداران رونالدو به نقل از روزنامه ایران، رسیدگی به این پرونده از 8 فروردین 99 با درگیری 3 دزد با پسر جوانی به نام فرشاد در مغازه اش شروع شد که دزدان با یک برنامه از قبل طراحی شده به قصد سرقت گوشی وارد مغازه مقتول شدند و پس از مقاومت او با چند ضربه چاقو او را به قتل رساندند. فیلم این قتل فجیع که توسط دوربین های مغازه موبایل فروشی ضبط شده بود، خیلی زود در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و دل مردم را به درد آورد.

فرشاد تا چند ساعت پس از حمله دزدان با مرگ مبارزه کرد اما پایان پزشکان مرگ مغزی او را تایید کردند و با موافقت خانواده اش بعضی از اعضای بدنش اهدا شد. کمتر از یک ساعت بعد از حادثه نیز دو نفر از دزدان که در خیابان های اطراف با لباس خونی دیده شده بودند، توسط پلیس بازداشت شدند و ساعاتی بعد هم دزد سوم دستگیر شد.

  • اعتراف متهم اصلی

قاتل فرشاد در بازپرسی ها گفت: من به خاطر پول عمل جراحی مادرم 30 میلیون تومان احتیاج داشتم. به همین خاطر تصمیم به سرقت گرفتم. موضوع را با 2 نفر از دوستانم در میان گذاشتم و آنها هم موافقت کردند. یکی از دوستانم بیرون مغازه ایستاد و من و دوست دیگرم وارد مغازه شدیم و کرکره مغازه را پایین دادیم. فرشاد متوجه خطر شد و به سمت شوکر رفت. با دیدن شوکر ترسیدم و چند ضربه به او زدم. من قصد کشتن فرشاد را نداشتم.

  • قاتلان موبایل فروش اسلامشهری در کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند

  • کیفرخواست عاملان قتل فجیع در اسلامشهر صادر شد

پدر و مادر فرشاد نیز شکایت خود را علیه عاملان قتل فرزندشان به دادسرا ارائه کردند و خواهان قصاص عاملان جنایت شدند.

با توجه به رعب و حشت ایجادشده در منطقه به دلیل ارتکاب قتل، دادستانی اسلامشهر ظرف 3 روز رسیدگی به این پرونده را به پایان رساند و بعد از تکمیل پرونده برای هر 3 متهم این پرونده کیفرخواست صادر شد و دادستان برای عامل اصلی قتل درخواست قصاص در ملأعام کرد.

با توجه به حساسیت ایجادشده در این ماجرا، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و این پرونده به شعبه یک با ریاست رئیس دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد و پس از مشخص وقت سریع، متهمان در روزهای آینده محاکمه خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 251

به "آخرین شرایط محاکمه قاتلان پسر موبایل فروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط محاکمه قاتلان پسر موبایل فروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید