آخرین شرایط اجاره آپارتمان در بازار مسکن پایتخت

به گزارش طرفداران رونالدو، به گزارش خبرنگاران، هر چند قیمت های پیشنهادی بابت رهن و اجاره آپارتمان در بازار مسکن به مراتب مناسب تر از ارقامی است که موجران در تابستان اعلام و پیشنهاد می کردند، اما در عین حال تعداد آپارتمان های اجاری عرضه شده در بازار جهت کاهشی که از ابتدای مهر در پیش گرفته را ادامه می دهد و تعداد عرضه جدید در این بازار بسیار اندک است. واسطه های ملکی می گویند دامنه انتخاب مستاجران در بازار اجاره فعلی محدود شده و متقاضیان متراژ تا 60 مترمربع و عظیم تر از 100 مترمربع بیشتر با کمبود فایل روبه رو هستند.

آخرین شرایط اجاره آپارتمان در بازار مسکن پایتخت

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

ویژگی تعداد قابل توجهی از فایل هایی که در این مقطع در بازار اجاره عرضه شده اند، محرومیت از یک یا دو امکان مهم ملکی یعنی پارکینگ و آسانسور است که سبب شده این املاک با رغبت کمتری برای انعقاد قرارداد از سوی مستاجران درحال جست و جو روبه رو شوند و در عین حال موجب شده قیمت آن ها نسبت به سایر فایل های اجاری با تعدیل بیشتری نسبت به تابستان روبه رو گردد. در نتیجه اکنون اجاره آپارتمان بدون امکانات را می توان قیمت مناسب ترین فایل های موجود در بازار اجاره مسکن توصیف کرد.

به نظر می رسد با آغاز آبان رفته رفته از تعداد فایل های رهن کامل در بازار اجاره نیز کاسته می گردد، کمااینکه در چند روز اخیر تعداد این فایل ها نسبت به آپرتمان ها که با ترکیب پرداخت ودیعه و اجاره ماهانه فایل شده اند، کاهش محسوسی داشته است. واسطه های ملکی معتقدند این موضوع احتمالا متاثر از استمرار ناپایداری شاخص کل بورس و انصراف یک گروه از موجران سرمایه گذار از حضور در این بازار است.

در جدول زیر تازه ترین آگهی بهای رهن و اجاره آپارتمان مسکونی در شهر تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب آپارتمان های 20 سال ساخت؛ چند؟ را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: 7ronaldo7.ir شناسه مطلب: 595

به "آخرین شرایط اجاره آپارتمان در بازار مسکن پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط اجاره آپارتمان در بازار مسکن پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید